skip to Main Content

REGISTREERIMINE LAAGRISSE

Laagrisse registreerimine toimub kodulehe registreerimisblanketi kaudu. Leiate selle lehe alumisest osast.

Kui olete edastanud laagrisse registreerimiseks kõik vajalikud andmed, siis väljastame teile ühe nädala jooksul alates broneeringu tegemisest arve, mille tasumine toimub soovi korral kahes osas. Esimese osamakse ja ühtlasi ka broneerimistasu suurus on 95 EUR. Neli nädalat enne laagrivahetuse algust peab olema tasutud kogu laagrikoha maksumus.

Arve väljastame elektronposti teel Teie poolt nimetatud aadressile. Arve tasumisel märkige selgitusse arve number ning lapse nimi, kelle eest tasute.

Bussitranspordi eest tasumine toimub laagrisse tulles sularahas, hind 20€!

Laagrimaksumus on 195€

Broneerimiseks täitke allpool lisatud taotlus

NB! RAE VALLA lastele Vallavalitsuse poolt Lastelaagri kuluhüvitis on 50% osalustasust,  kuid mitte rohkem kui kehtestatud piirmäär. Aastal 2019 on piirmäär 100 eurot.

Rohkem infot taotlemise kohta SIIT

 

  Broneerimistasu tagastamine

  Laagrikohast loobumine kuni 30 päeva enne laagrivahetuse algust – tagastatakse 50% broneerimistasust. Hilisemal teavitamisel broneeringutasu ei tagastata.

  Laagrikohast loobumine vähem kui 5 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega(vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend) – tagastatakse 75% laagrikoha lõppmaksumusest.

  Ilma arstitõendita laagrikohast loobumisel tagastatakse 50% laagrikoha lõppmaksumusest. Raha tagasisaamiseks on lapsevanemal vajalik esitada avaldus.

  Ilma korrektse teavituseta laagrikohast loobumisel tagastatakse 25% laagrikoha lõppmaksumusest. Raha tagasisaamiseks on lapsevanemal vajalik esitada avaldus.

  Raha tagasi ei maksta, kui laps saadetakse koju seoses laagri eeskirjade rikkumisega või juhul, kui lapsevanem soovib lapse mingil põhjusel enne laagrivahetuse lõppemist ise ära viia. Kui laps lahkub laagrist enne laagrivahetuse lõppu haiguse tõttu, siis tagastatakse 50% kasutamata jäänud laagripäevade maksumusest (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend).

  Niikaua kuni sissemaksu ei ole sooritatud on kohad vabalt saadavad kõigile soovijaile ja teile kohta ei säilitata. Pärast registreerimise tegemist, saadetakse Teile kinnitusmeil laagrisse registreerimise kohta. Kui kinnitusmeili Te ei ole saanud, siis palun võtta uuesti ühendust aadressil laager@mammamia.ee

  Back To Top