skip to Main Content

2017. aastal omandasin Tallinna Ülikoolis haridusteaduse magistrikraadi ning teadmised tööks alushariduse pedagoogina. Mul on inspireeriv ja lennuka fantaasiaga poeg Kenert (7.a). Olen pärit neljalapseliselt perest ja tundunud alati huvi lastega koosolemise, kasvamise ning nende toetamise vastu. Minu suur kirg on olnud ka teater ja muusika. Olen veendumusel, et töö õpetajana on võimaldanud ühendada mitmed huvid ning seeläbi pakkuda lastele midagi tõeliselt meeldejäävat.

Juba ammu ei saa lastega tegutseda selliselt, et kõik oskavad, teevad, mängivad ja mõtlevad ühtemoodi. Olen arvamusel, et peamine ei ole mitte mida lastele välja pakkuda ja koos teha, vaid kuidas! Kontakt lapse ja õpetaja vahel on kõige aluseks, et kujuneks toimiv ja kvaliteetne koosveedetud aeg. Minu üks peamisi mõtteid elus on järgmine: “Iga hetk on kordumatu. Need sekundid, minutid, tunnid, päevad ei tule meile kunagi enam tagasi!” Seda enam on mul hea meel, et saan olla osa kellegi kordumatust hetkest. Mulle on usaldatud aega, mistõttu olen võtnud oma südameasjaks, et see aeg olgu positiivne ja meeldejääv.

Minu huvi on ka kaasa teha erinevates heategevusprojektides, mis muudavad laste elu veelgi paremaks. Teiste hulgas on olnud hea koostöö Toidupanga ja Heategevusfondi Minu Unistuste Päeva meeskonnaga.

Back To Top