Skip to content

Beebide ja väikelaste rütmika- ja liikumistunnid Peetri keskuses Küti tee 4 Mamma Mia Laulu-ja Huvistuudio ruumides. 

2024/2025 tunniplaan koostamisel!

Vahvate ja eakohaste võimlemis– ja rütmiharjutuste käigus õpid Sa ka muuhulgas:

  • rahustama beebit, kui ta nutab
  • leevendama tita gaasivalusid
  • kasutama erinevaid massaažitehnikaid.

Rühma suurus: Ringi toimumiseks on rühma suuruseks vähemalt 6 ning mitte rohkem kui 10 last koos vanematega, et juhendajal järkuks aega kõigile tähelepanu pöörata.

MIDA LAPS RINGIST SAAB?

Muusika ja liikumine arendab last mitmekülgselt: areneb lapse kuulmine, loovus ja keskendumisoskus.Võimlemises kasutame erinevaid tehnikaid alates massaažist ja kergematest liigutustest, lõpetades akrobaatika ja füsioteraapias kasutusel olevate harjutustega. Rütmika- ja liikumistunnis arendame lapse rütmitaju, käteosavust ja koordinatsiooni erinevatel rütmipillidel mängides.

MIDA TEEME?

Beebide ja väikelaste võimlemine on koosolemise aeg Sulle oma pisikesega. Liigutamine on oluline juba siis, kui beebi on alles kõhus, kuid veelgi tähtsam lapse harjumuste, oskuste ja tulevase elustiili kujundamisel on regulaarne võimlemine üheskoos lapsega. Rütmika- ja liikumistunnis keskendume beebi heaolule. Tähtis on rahulik tempo ja mõnus keskkond. Igas tunnis tervitame teineteist, kuulame muusikat ja mängime erinevatel rütmipillidel, millest on oma osa ka liikumisel muusika rütmis. Tunni pikkus on 30 minutit, millest 15 minutit sisseelamise – ja mänguaeg.

KUI PALJU SEE MAKSAB?

Beebikooli rütmika- ja liikumistunni ühe kuu maksumus 2024/2025 hooajal on koostamisel.

Võimalus on osta 5 korra kaart maksumusega (koostamisel). Korrakaart tagab võimaluse osaleda ringis vabalt valitud tundides 3 kuu jooksul alates kaardi soetamisest.

KUIDAS SAAB BEEBIKOOLI REGISTREERIDA?
Palume selleks täita allpool oleva lingi kaudu avanev registreerimise vorm. Täiendavate küsimuste korral palume kirjutada info@mammamia.ee. 

KUIDAS SAAB TUNDI REGISTREERIDA?
Tundi registreerimise tabel saadetakse iganädalaselt hiljemalt esmaspäeva hommikul. 

Back To Top