Skip to content

REGISTREERIMINE LAAGRISSE

Laagrisse registreerimine toimub kodulehe registreerimisvormi kaudu. Leiate selle lehe alumisest osast.

Arveid hakkame väljastama veebruari lõpust. Soovi korral on võimalik laagri kohatasu tasuda mitmes osas. Esimese osamakse ja ühtlasi ka broneerimistasu suurus on 95€. Broneerimistasu tuleb tasuda hiljemalt 45 päeva jooksul peale arve väljastamist. Üks nädal enne laagrivahetuse algust peab olema tasutud kogu laagrikoha maksumus.

Arve väljastame elektronposti teel Teie poolt märgitud aadressile. Arve tasumisel palume märkida selgitusse arve number ning lapse nimi, kelle eest tasutakse.

Laagrikoha maksumus on 250€
* kahe või enama lapse soodustus 235€

NB! Rae valla lastele on valla poolt lastelaagri kuluhüvitis 50% osalustasust,  kuid mitte rohkem kui kehtestatud piirmäär. Aastal 2024 on piirmäär 100 eurot. Rohkem infot taotlemise kohta SIIT

Laagrikoha broneerimiseks täitke palun allpool olevad väljad.

  Broneerimistasu tagastamine

  Laagrikohast loobumine kuni 30 päeva enne laagrivahetuse algust – tagastatakse 50% broneerimistasust. Hilisemal teavitamisel broneeringutasu ei tagastata.

  Laagrikohast loobumine vähem kui 5 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega(vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend) – tagastatakse 75% laagrikoha lõppmaksumusest.

  Ilma arstitõendita laagrikohast loobumisel tagastatakse 50% laagrikoha lõppmaksumusest. Raha tagasisaamiseks on lapsevanemal vajalik esitada avaldus.

  Ilma korrektse teavituseta laagrikohast loobumisel tagastatakse 25% laagrikoha lõppmaksumusest. Raha tagasisaamiseks on lapsevanemal vajalik esitada avaldus.

  Raha tagasi ei maksta, kui laps saadetakse koju seoses laagri eeskirjade rikkumisega või juhul, kui lapsevanem soovib lapse mingil põhjusel enne laagrivahetuse lõppemist ise ära viia. Kui laps lahkub laagrist enne laagrivahetuse lõppu haiguse tõttu, siis tagastatakse 50% kasutamata jäänud laagripäevade maksumusest (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend).

  Niikaua kuni sissemaksu ei ole sooritatud on kohad vabalt saadavad kõigile soovijaile ja teile kohta ei säilitata. Pärast registreerimise tegemist, saadetakse Teile kinnitusmeil laagrisse registreerimise kohta. Kui kinnitusmeili Te ei ole saanud, siis palun võtta uuesti ühendust aadressil laager@mammamia.ee

  Back To Top